NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Zadowolony klient posuwa nas do przodu

PAINTWARE reprezentuje najlepszy stosunek jakości do ceny dla sprzętu do przenoszenia i natryskiwania płynów różnych typów.

PAINTWARE istnieje na rynku od ponad 10 lat, koncentrując się na poszerzaniu sieci klientów i partnerów oraz innowacyjnej technologii, aby sprostać wysokim wymaganiom i szybko rozwijającemu się rynkowi sprzętu zarówno do użytku przemysłowego, jak i domowego.

Oferujemy pełną gamę produktów obejmujących różne obszary zastosowań i obsługę płynów, w tym wykańczanie natryskowe, mieszanie płynów, uszczelnianie, smarowanie, kleje i urządzenia do aplikacji energii na dużą skalę dla przemysłu zaopatrzeniowego.

Z zaangażowaniem dążymy do realizacji celów naszych klientów i partnerów, bardzo cenimy opinie, konstruktywną krytykę oraz pasję do ciągłego doskonalenia i wzajemnego doskonalenia się.

Jako firma cenimy uczciwość i odpowiedzialność. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, elastyczności i szybkości w rozwiązywaniu problemów. Zapytania klientów są obsługiwane szybko .

OSTRZEŻENIE

Głównym warunkiem z naszej strony, podobnie jak w przypadku wielu producentów urządzeń przemysłowych, jest konieczność użytkowania i obchodzenia się z urządzeniami w określony sposób.

Przykłady aplikacji

Innowacyjne rozpylacze z serii PAINTWARE pozostawiają gładką i jednolitą powierzchnię na każdym materiale wewnętrznym i zewnętrznym. Za pomocą opryskiwacza z łatwością przemodelujesz ściany wewnętrzne, meble, szafki i nie tylko. >

Image
Image
Image
Image
Image