OPIS URZĄDZENIA

Graveco ® ST-9450 to profesjonalna maszyna – przeznaczona do długiej i wymagającej pracy, dzięki czemu urządzenie jest niezwykle wytrzymałe.

Dzięki specjalnej obróbce elementów metalowych maszyna jest bardzo wydajna i może pracować przy wyższym ciśnieniu bez obawy o jego utratę podczas losowej sekwencji uruchomień i zatrzymań.

Odpowiednie dopasowanie elektroniki do elementów mechanicznych pozwala na ręczne i dokładne określenie wymaganego ciśnienia.

Projekt, na który warto zwrócić uwagę.

Profesjonalna maszyna Graveco ® ST-9450 przeznaczona jest do długiej i wymagającej pracy i jest niezwykle wytrzymała. Dzięki specjalnej obróbce elementów metalowych maszyna jest bardzo wydajna i może pracować przy wyższym ciśnieniu bez obawy o jego utratę podczas przypadkowej sekwencji startów i zatrzymań. Prawidłowe połączenie elektroniki z elementami mechanicznymi umożliwia precyzyjne ręczne określenie wymaganego ciśnienia.

Dzięki wysokiej precyzji obróbki i zastosowaniu wysokiej jakości komponentów Graveco ® ST-9450 charakteryzuje się bardzo niską awaryjnością elektroniki. Konstrukcja zewnętrzna urządzenia, korpus oraz rama również udowadniają, że jest to niezwykle wytrzymała maszyna. Dzięki zastosowaniu radiatora skutecznie odprowadzane jest ciepło z silnika, co zmniejsza ryzyko przegrzania urządzenia czy uszkodzenia elektroniki.

Silnik zastosowany w Graveco ® ST-9450 ma 1300 W i jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Konstrukcja szczotkowa silnika prądu stałego jest bardziej odporna na wahania napięcia, silniki mogą pracować na dłuższym kablu zasilającym, co podnosi komfort i ergonomię pracy.

Wysoki standard wykonania poszczególnych elementów oraz zastosowanie trwałych materiałów znacznie wydłuża ich żywotność i zwiększa ogólną odporność na zużycie czy przegrzanie.

Graveco ® ST-9450 využíva inteligentný systém kontroly tlaku, ktorý zaisťuje rovnomerné postrekovanie pri všetkých postrekových tlakoch.

Graveco ® ST-9450 wykorzystuje inteligentny system kontroli ciśnienia, który zapewnia równomierne opryskiwanie przy wszystkich ciśnieniach oprysku.

Precyzyjny manometr pozwala ustawić żądane ciśnienie, jest czytelny i przyjazny dla użytkownika.

Wymiana filtra kolektora jest bardzo prosta i pozwala na pracę bez długich przestojów. Graveco ® Model ST-9450 jest wyposażony w wysokowydajną i wysokiej jakości pompę tłokową stabilizowaną mechanicznym regulatorem ciśnienia.

Ergonomia pracy:

  • na swoje rozmiary i wagę jest łatwy w transporcie, transporcie i przechowywaniu. Posiada solidny uchwyt ułatwiający przenoszenie maszyny. Zastosowana nasadka pistoletowa pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc bez korzystania np. Z drabiny czy rusztowania.
  • Kombinacja przedłużki do pistoletu z 15-metrowym wężem będącym częścią zestawu zapewnia komfortową pracę. Nie ma konieczności częstego przenoszenia urządzenia, ponieważ długość węża pozwala na pracę na dużych powierzchniach i na wysokościach.

Aplikácie:

  • Graveco ® ST-9450 – służy do malowania emulsją, akrylem, poliwinylem, kauczukami chlorowanymi, olejami, farbami lateksowymi, a także do natryskiwania bejc i lakierów, farb metalicznych
  • dla firm zajmujących się wykańczaniem, remontami i malowaniem wnętrz
  • dla użytkownika prywatnego
  • do małych prac ogrodniczych
TECHNICKÉ ÚDAJE
MAX. CIŚNIENIE 3300 psi / 227 bar
MAX. PRZEPŁYW 2,1 l / min
MAX. MOC 1000W
MAX. ŚREDNICA DYSZY 0,482 mm
WAGA 15 kg
DŁUGOŚĆ WĘŻA 15 m
OFERTA PAINTWARE

Inne urządzenia

GRAVECO ST-395
GRAVECO ST-395

Uniwersalna jednostka natryskowa

GRAVECO ST-395E
GRAVECO ST-395E

Uniwersalna jednostka natryskowa wyposażona w pompę tłokową i elektroniczny regulator ciśnienia

GRAVECO ST-495
GRAVECO ST-495

Urządzenie natryskowe z mocnym silnikiem bez węgla odpornym na wahania napięcia

GRAVECO ST-595
GRAVECO ST-595

Urządzenie do natrysku bezpowietrznego Graveco® do farb i lakierów

GRAVECO ST-6230
GRAVECO ST-6230

Seria ST-6230 to jednoskładnikowe urządzenia natryskowe przeznaczone dla profesjonalnych firm lakierniczych

GRAVECO ST-9450
GRAVECO ST-9450

Profesjonalna maszyna przeznaczona do długiej i wymagającej pracy, niezwykle wytrzymała